Párová masáž

18. července 2011 v 15:22 | Dieta |  Krása
Chcete vyzkoušet něco nového a přesto zajímavého? Zkuste párovou masáž! "Každý pohyb dlaní, prsty nebo lokty působí coby balzám pro celé tělo i duši. Stres a spěch z vás postupně odplouvají, nepříjemné blokády se uvolňují, a postupně se tak můžete cítit lépe a lépe," sliboval letáček masážního studia. A splnil to do posledního slova.

Na vlastní kůži

S kolegyní Janou jsme se toho dopoledne opravdu nemohly dočkat. Nervozita nás ale opustila hned při vstupu do studia. Jen okamžik jsme čekaly a už nás vítala jedna z našich masérek, aby s námi sepsala malou anketu o našem zdravotním stavu i o tom, jakou intenzitu masáže preferujeme. Z nabídky jsme si vybraly masáž střední. Celou dobu nás provázela příjemná, mysl uklidňující vůně, která navozovala exotickou a klidnou atmosféru dálek. A ve chvíli, kdy jsme dostaly wellness pantofle, župan a papírové kalhotky, už nic nebránilo tomu, aby začal ten opravdový wellness.

Uvítací rituál

Před samotnou masáží nás mile překvapil a navnadil na další dění takzvaný uvítací rituál, který se odehrával v Lime Spa a představoval předrelaxaci aneb přípravu těla na následný odpočinek. Ten zahrnoval aroma lázeň chodidel a nabídku čerstvého ovoce, čajů, džusů i drobného pohoštění podle chuti. Za zvuků podmanivě tiché hudby a jemného osvětlení jsme začaly relaxovat a připravovaly jsme se na další 70minutové hýčkání.

Magický relax

Teprve když jsme se správně naladily a naše nohy si dokonale odpočinuly, přišel na řadu zážitek v podobě masáže. V masérské místnosti hezky tlumeně osvětlené a ozvučené příjemnou orientální muzikou nás čekala dvě masérská lehátka. Tady vám doporučíme užít si ještě svého partnera, protože se vám nejspíš stane, stejně jako se to povedlo nám, že jakmile se oddáte masáži, zapomenete na okolní svět a odplujete do zahrad svého podvědomí a totálního uvolnění. Vaše pohledy se nejspíš střetnou až při změně polohy z lehu na bříšku v leh na záda… A to ještě nemůžeme zaručit.

Jako noví lidé

Rekondiční celotělová masáž odstraňující únavu z vás opravdu udělá úplně nového člověka. Zejména když patříte do početné skupiny lidí pracujících v sedavém zaměstnání, můžete se těšit na celkové odstranění bolesti ze zatuhlých bolavých svalů a napětí v zádech a na šíji. Ale to není všechno. Rekondiční masáže působí příznivě na celý organismus, tlumí bolesti páteře, kloubů, svalů, povzbuzují krevní oběh a odtok lymfy, zlepšují svalovou činnost, prokrvují a zlepšují činnosti hloubkových tkání a orgánů, zrychlují metabolismus, příznivě ovlivňují nervový systém.
Zkrátka harmonizují celý organismus.

Lehkost bytí

Po masáži následuje znovu oddych v Lime Spa a postupná příprava pro návrat do normálního světa. Ale věřte, že se do něho vrátíte přímo s dokonalou lehkostí bytí a ani případná městská šeď vám nedokáže vzít blažený úsměv ze rtů. Jistě na pár krásných dní také zapomenete na slovíčko únava.

Kde ji vyzkoušíte:

Liberec * Studio Safira, www.safira-masaze.cz, cena masáží je individuální. Salon nabízí regenerační, relaxační či reiki masáže pro dva a mnoho dalších.
Brno * Studio Cairo, www.studiocairo.cz, cena: 1690 Kč/90 minut pro dvě osoby. Jedná se o celotělovou masáž posilující regeneraci organismu i pokožky. Navozuje dobrou náladu.
Ostrava * Studio Wellnessa, www.wellnessa.cz, cena: 1800 Kč. Užijete si čokoládovou romantiku pro dva. V ceně je koupel, masáž a posezení u čokolády.
Praha * Sabai, www.sabai.cz, cena: 2980 Kč/60 min, 3580 Kč/90 min. Hýčkat se necháte ve VIP Double room, a to masáží a žena poté i kosmetikou. Masáže nejsou vše! Kromě dokonalých masáží si můžete v M andala Spa dopřát i procedury spojené s hubnutím a vylepšení vzhledu pokožky.
Vybrat si můžete:
* Ošetření vakuovými, ultrazvukovými a lymfatickými přístroji pro hubnutí a proti celulitidě
* Objednat se na bezplatnou konzultaci pro ošetření proti celulitidě
* Vybrat si jeden z programů na tvarování postavy, zpevnění pokožky, odstranění strií či odvodnění nebo zvolit program pro nastartování hubnutí
* Více informací naleznete na webových stránkách www.mandala-spa.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí moje stránky?

Super:-)
Dobrý...
Nic extra...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama