Hubnoucí tenisky

18. července 2011 v 15:08 | Dieta |  Cvičení
Na trhu se objevily tenisky, které slibují posilování každým krokem, který vykonáte, a podle prázdných regálů ve sportovních prodejnách lehce zjistíte, že EasyTone se okamžitě staly fenoménem.
V čem jsou tak výjimečné a proč si je oblíbily ženy po celém světě? Je to takové dva v jednom. Když se na ně poprvé podíváte, říkáte si, že by se vám svým designem skvěle hodily k sportovnímu outfitu. Stačí si obléknout rifle, sportovní bundu a tyhle "easytony" a můžete vyrazit na procházku, nákupy nebo výlet a půjde se vám pohodlně a nikdo se nebude podivovat, co za tenisky to máte na nohou, protože vypadají prostě šmrncovně.
No a když se na ně zadíváte podrobněji podruhé, zjistíte, že na podrážce mají speciální balanční polštářky, díky kterým při chůzi rovnou posilujete. Takže stačí pouhá chůze a už se vám nádherně formuje postava. Obuv EasyTone je totiž založena na technologii balančních polštářků, umístněných pod patou a špičkou v podrážce boty. Polštářky jsou něco jako malilinkaté bosu míče, které při chůzi vytvářejí mírnou nestabilitu a nutí tak svalové skupiny zadečku a nohou k vyšší aktivitě. Vy pak hezky posilujete, aniž byste o tom věděli. A teď se na ten zázrak pojďme podívat podrobněji.

Co posilujete?

Výsledky testu University of Delaware (USA) prokázaly, že s obuví dosáhnete až o 28 % vyšší aktivace hýžďových svalů a až o 11 % vyšší aktivace stehen a lýtek - při testování byla využita technika elektromyografie, která spočívá v připnutí elektrod na sledované klíčové svaly. Takže budete mít hezké nohy a zadeček a navíc se můžete těšit na fantastický pocit chůze "jako po písku" - chůze v EasyTone je totiž podobná jako při balančním cvičení či tolik doporučované chůzi v písku naboso. Kromě spousty žen jim u nás podlehla také herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková.

Milují je i hvězdy

Ve světě propagují nový hit mezi teniskami hned dvě hvězdy. Jedna z nejúspěšnějších modelek, propagátorka zdravého životního stylu a fotografka Helena Christensen, a také modelka a herečka Kelly Brook. Obě, jak samy tvrdí, často ve svých "easytonech" vyrážejí do města na nákupy nebo procházky a nenásilně tak posilují, aniž by mořily své tělo v tělocvičně. Obě si také oblíbily nový styl cvičení (Jukari fit to flex) vytvořený přímo na míru ženám, a který ještě podporuje účinky bot.

Zacvičte si Jukari

Jukari fit to flex patří mezi nejnovější druhy cvičení, která v současnosti zaplavují svět. Cvičení společně vymyslely společnosti Reebok s celosvětově známou zábavní společností, tzv. moderním cirkusem Cirque du Soleil. Cvičení je dynamické a efektivní a využívá muzikálnost a zářivé barvy, kde nejde jen o provedení samotného cviku, ale také o vizuální stránku a zábavu pro všechny sportovkyně. Je to spojení tance a cvičebních prvků. Ženy mohou objevit a zvýšit vlastní flexibilitu, procvičit všechny svaly na těle, užít si legraci. Samozřejmostí jsou "easytony" na nohách. Více o samotném cvičení se dozvíte v některé z dalších Diet.

3 otázky pro Lucku Vondráčkovou, která si EasyTone okamžitě zamilovala:

Co vás na filozofii EasyTone nejvíc baví?
"Cesta je cíl. Tohle motto mě vždycky bavilo a krásně rezonuje i s,easytonami´. Stačí mít svoje vlastní cíle a radosti, o kterých ani nikdo jiný neví. A hned je vám líp a můžete se usmát."
Co se vám na EasyTone ještě líbí?
"Ví se o mně, že nejsem žádná módemanka. Takže se mi moc líbí, že kousky z kolekce Women´s Fitness a Classic nejsou nijak okázalé. Je vám v nich příjemně, nebudíte zbytečnou pozornost a ladí vám se sportovní náladou."
Chodíte ráda pěšky?
"Ano. Jsem chodec na dlouhé tratě, takže EasyTone jsou pro mě se svým nenápadně zabudovaným systémem miniposilovny naprosto ideální. Ráno je nazuju a pokračuju si svým tempem krok za krokem celým dnem. Takže když můžu tyhle své pěší štreky propojit se systémem, který v botách funguje jako posilovna, je to naprosto ideální procházka. A navíc nemusíte jezdit na dovolenou! Máte v nich totiž pocit, jako když chodíte po písečné pláži!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí moje stránky?

Super:-)
Dobrý...
Nic extra...

Komentáře

1 Markéta Markéta | Web | 31. července 2011 v 20:04 | Reagovat

O teniskách Easy Tone už dlouhou dobu přemýšlím, ale nějak nejsou finance :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama